Która istnieje różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z ogromnymi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z niektórymi z najpełniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy większość kobiet mogą stanowić w bycie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetków ludzi nadal nie jest do celu pewien, co wtedy istnieje – i stanowi więcej dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli choć trochę zajmujesz się tą dziedziną, sprawdź nasz przewodnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To właściwie wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co robi, że ​​istnieje ostatnie oczywiście destrukcyjna koncepcja). Wtedy nie jest metoda. Wtedy nie jest firma. To twoje pieniądze, noszone w sytuacji cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego cena za mało miesięcy lub lat będzie niewiarygodnie wyższa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w niektóre firmy, ponieważ kapitału w obecnych markach nie można uzyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli inną niezwykle znaną walutą.

Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to druga kryptowaluta także znacznie pań ma, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako prowadzącą monetę na zbytu. To, co oznacza Ethereum, to jego technologia, zaś nie fakt, że stanowi toż druga kryptowaluta. Wartość monety Ethereum rośnie i interesuje i też jak Bitcoin jest brana oraz wydawana i stosowana przez inwestorów do życia.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem liczy na ostatnim, że Bitcoin więc nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technika księgi głównej, jakiej firmy używają do stworzenia nowych projektów. Zarówno Bitcoin, jak i Ethereum idą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest niezwykle dużo wydajne. Jeśli Bitcoin istniał w kategorii 1.0, Ethereum istnieje w kategorii 2.0, co umożliwia na bazowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: doskonale przyznaje się do poprawie.

Co więcej, technologia Ethereum ma wielkie pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi toż liczba firm z reguły Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby przygotowywać się i zakładać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W tym faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co właściwie dużo osób zajmowałoby w technologii Ethereum, to jej potencjał przychodzenia na wykresy oraz mechanizmy we każdych branżach. W żadnym wypadku nie stanowi więc ponad doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments